LUX
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


Σε αναζήτηση του Φωτός
 
ΦόρουμΦόρουμ  ΑναζήτησηΑναζήτηση  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  

 

 Λίγο γέλιο την ημέρα τον γιατρό κάνει πέρα...

Πήγαινε κάτω 
4 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Mantis
Admin
Admin
Mantis


Αριθμός μηνυμάτων : 278
Ημερομηνία εγγραφής : 24/11/2009
Ηλικία : 46
Τόπος : Athens...by night...

Λίγο γέλιο την ημέρα τον γιατρό κάνει πέρα... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Λίγο γέλιο την ημέρα τον γιατρό κάνει πέρα...   Λίγο γέλιο την ημέρα τον γιατρό κάνει πέρα... I_icon_minitimeΚυρ Νοε 29, 2009 11:59 pm


(χωρίς να έχω πρόθεση να θίξω τους απανταχού Καρδιτσιώτες Smile)

(Πως θα πει ένας Καρδιτσιώτης στο μηχανικό του συνεργείου αυτοκινήτων τη φράση:
"Ανά τακτά διαστήματα από το κάτω μέρος ακούγεται ένας θόρυβος" ) .


Κάπ κάπ απκάτ, κάτ κάν γκάπ γκάπ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Mantis
Admin
Admin
Mantis


Αριθμός μηνυμάτων : 278
Ημερομηνία εγγραφής : 24/11/2009
Ηλικία : 46
Τόπος : Athens...by night...

Λίγο γέλιο την ημέρα τον γιατρό κάνει πέρα... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λίγο γέλιο την ημέρα τον γιατρό κάνει πέρα...   Λίγο γέλιο την ημέρα τον γιατρό κάνει πέρα... I_icon_minitimeΔευ Νοε 30, 2009 12:02 am


Πηγαίνει στην Κρήτη ένας τύπος με πολλά λεφτά και μαγεύεται από τις
ομορφιές της. Κάποια στιγμή συναντάει έναν ντόπιο ο οποίος κρατά ένα
Κρητικό μαχαίρι.

- Φίλε, του λέει, πολύ ωραίο το μαχαίρι σου. Πόσα θέλεις για να μου το δώσεις;

- Δεν είναι για πούλημα, απαντά ο Κρητικός.

- Θα σου δώσω όσα θες, λέει ο πλούσιος.

- Όχι, ξαναλέει ο Κρητικός.

- Να, θα σου δώσω το χρυσό μου ρόλεξ, λέει με λαχτάρα ο πλούσιος.

- Σου πα, δεν σου τη δίνω τη μαχαίρα.

- Μα γιατί; ρωτά ο πλούσιος.

- Γροίκα, λέει ο Κρητικός. Άμα μου δώκεις το ρόλεξ τσε σου δώκω την
μαχαίρα, τσε πάω στο χωριό, τσε κάτσω στον καφενέ, τσε πιω δύο
ρατσές, τσε με πιάκει ο πεντοζάλης, τσε έρθει κάποιος τσε μου πει: "Τσι
μάνας σου το μουνί", εγώ ήντα θα του πω;

ΕΝΝΕΑ ΠΑΡΑ ΤΕΤΑΡΤΟ ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Mantis
Admin
Admin
Mantis


Αριθμός μηνυμάτων : 278
Ημερομηνία εγγραφής : 24/11/2009
Ηλικία : 46
Τόπος : Athens...by night...

Λίγο γέλιο την ημέρα τον γιατρό κάνει πέρα... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λίγο γέλιο την ημέρα τον γιατρό κάνει πέρα...   Λίγο γέλιο την ημέρα τον γιατρό κάνει πέρα... I_icon_minitimeΔευ Νοε 30, 2009 12:05 am


Μερικές σκέψεις περί γυμναστικής:



-Η γιαγιά μου άρχισε να περπατά 5χλμ. την ημέρα όταν ήταν 60. Σήμερα είναι 97 χρόνων & δεν έχουμε ιδέα πού είναι!!


-Ο μόνος λόγος που θα μπορούσα να ξεκινήσω τζόκινγκ είναι για να ξανακούσω λαχάνιασμα...


-Γράφτηκα σε ένα γυμναστήριο πέρσι, έσκασα 400 ευρώ & δεν έχω χάσει ούτε γραμμάριο. Δηλαδή πρέπει να πηγαίνω κιόλας?


-Εγώ ξεκινάω την γυμναστική πολύ νωρίς το πρωί, γιατί αλλιώς ο εγκέφαλός μου συνειδητοποιεί τι κάνω!


-Δε γυμνάζομαι καθόλου. Αν ο Θεός ήθελε να αγγίξουμε τα δάχτυλα των ποδιών μας, θα τα έβαζε κάπου πιο κοντά στα χέρια μας.


-Μου αρέσουν οι μακρινοί περίπατοι, ειδικά όταν τους κάνουν τα άτομα που με ενοχλούν..


-Έχω αγύμναστους μηρούς αλλά ευτυχώς το στομάχι μου τους καλύπτει!


-Το πλεονέκτημα του να γυμνάζεσαι καθημερινά είναι ότι πεθαίνεις υγιέστερος!!!


-Δεν κάνω ποτέ τζόκινγκ. Κάνει τον πάγο να αναπηδά στο ποτήρι μου.


-Ο γιατρός μου συνέστησε να κάνω μια βόλτα με το ποδήλατο κάθε πρωί & εγώ του απάντησα ότι θα το ήθελα πολύ, αλλά το πρόβλημα είναι, ποιός θα με σπρώχνει?

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Mantis
Admin
Admin
Mantis


Αριθμός μηνυμάτων : 278
Ημερομηνία εγγραφής : 24/11/2009
Ηλικία : 46
Τόπος : Athens...by night...

Λίγο γέλιο την ημέρα τον γιατρό κάνει πέρα... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λίγο γέλιο την ημέρα τον γιατρό κάνει πέρα...   Λίγο γέλιο την ημέρα τον γιατρό κάνει πέρα... I_icon_minitimeΔευ Νοε 30, 2009 12:12 am


 Τις προάλλες καθόμασταν με μια παρέα σε ένα τραπέζι και κάποιος ισχυρίστηκε ότι η μπίρα περιέχει γυναικείες ορμόνες...

 Αρχικά γελάσαμε αλλά σαν επιστήμονες που είμαστε είπαμε να το ερευνήσουμε το θέμα. Ήπιαμε ο καθένας από 10 μπίρες (καθαρά για επιστημονικούς λόγους).

 Μετά το τέλος του πειράματος καταλήξαμε στα παρακάτω συμπεράσματα:


1. Είχαμε παχύνει

2. Μιλούσαμε ακατάπαυστα χωρίς να λέμε τίποτα

3. Αντιμετωπίσαμε προβλήματα στην οδήγηση και στο παρκάρισμα

4. Ήταν αδύνατο να κάνουμε λογικές σκέψεις

5. Μας ήταν αδύνατο να παραδεχτούμε ότι είχαμε άδικο, παρότι ήταν ξεκάθαρο ότι δεν είχαμε δίκιο

6. Κάθε ένας μας θεωρούσε ότι είναι το κέντρο του σύμπαντος

7. Είχαμε πονοκέφαλο και δεν είχαμε διάθεση για σεξ

8. Και η αποκορύφωση: Έπρεπε να πάμε κάθε 10 λεπτά στην τουαλέτα και μάλιστα όλοι μαζί.

Περαιτέρω ανάλυση μάλλον είναι περιττή:

Η ΜΠΙΡΑ ΠΕΡΙΕΧΕΙ ΓΥΝΑΙΚΕΙΕΣ ΟΡΜΟΝΕΣ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Mantis
Admin
Admin
Mantis


Αριθμός μηνυμάτων : 278
Ημερομηνία εγγραφής : 24/11/2009
Ηλικία : 46
Τόπος : Athens...by night...

Λίγο γέλιο την ημέρα τον γιατρό κάνει πέρα... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λίγο γέλιο την ημέρα τον γιατρό κάνει πέρα...   Λίγο γέλιο την ημέρα τον γιατρό κάνει πέρα... I_icon_minitimeΔευ Νοε 30, 2009 12:15 am


Είναι απόγευμα και ο μπάρμπας απο το ωραίο νησάκι του Αιγαίου έχει πάει για ψάρεμα στην αμμουδιά.

Αφού ρίχνει την πετονιά ξαπλώνει προς τα πίσω στηριζόμενος στους αγκώνες του και αρχίζει να αγναντεύει περιμένοντας κάποιο τσίμπημα.
Σε λίγο εμφανίζεται ένας επιχειρηματίας στην αμμουδιά που είχε πάει βόλτα για να αποβάλει λίγο από το στρες που του δημιουργούσαν οι δουλειές του.
Βλέποντας τον ψαρά να ψαρεύει τόσο νωχελικά, τον πλησιάζει και του λέει:
- Δεν κάνεις καλά, με αυτό τον τρόπο δεν θα πιάσεις ψάρια. Πρέπει να βρέξεις κώλο αν θέλεις να πιάσεις ψάρια
- Για ποιο λόγο; τον ρωτάει ο ψαράς.
- Θα τα πουλάς και θα βγάζεις κέρδος.
- Για ποιο λόγο;
- Μετά από λίγο καιρό με τα κέρδη θα πάρεις δίχτυα ώστε να πιάνεις περισσότερα ψάρια
- Για ποιο λόγο; λέει και πάλι ο ψαράς.
Λίγο ενοχλημένος, ο επιχειρηματίας αποκρίνεται :
- Πιάνοντας περισσότερα ψάρια θα μπορέσεις να πάρεις μία βάρκα και να βγάλεις περισσότερα χρήματα
- Για ποιο λόγο; ξαναλέει ο ψαράς.
Έχει αρχίσει να του την δίνει του επιχειρηματία η μονότονη απάντηση του ψαρά αλλά υπομονετικά του εξηγεί:
- Με τα χρήματα θα αγοράσεις ένα μεγαλύτερο πλοίο και θα προσλάβεις ανθρώπους να σε βοηθούν!
- Για ποιο λόγο; ρωτάει και πάλι ο ψαράς.
Ο επιχειρηματίας είναι πλέον κατακόκκινος, γεμάτος θυμό!
- Μα δεν καταλαβαίνεις; Σε λίγα χρόνια θα έχεις έναν ολόκληρο στόλο από ψαράδικα, με πολλούς υπαλλήλους, που θα ψαρεύουν σε όλες τις θάλασσες του κόσμου, για λογαριασμό σου.
- Για ποιο λόγο;
- 'Ετσι, θα μπορέσεις να εισάγεις την εταιρεία σου στο χρηματιστήριο. Θα θησαυρίσεις και μετά, χωρίς να σκας, το μόνο που θα έχεις να κάνεις είναι να κάθεσαι στην αμμουδιά και να βλέπεις το ηλιοβασίλεμα!!
- Γιατί, τώρα τι κάνω;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Mantis
Admin
Admin
Mantis


Αριθμός μηνυμάτων : 278
Ημερομηνία εγγραφής : 24/11/2009
Ηλικία : 46
Τόπος : Athens...by night...

Λίγο γέλιο την ημέρα τον γιατρό κάνει πέρα... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λίγο γέλιο την ημέρα τον γιατρό κάνει πέρα...   Λίγο γέλιο την ημέρα τον γιατρό κάνει πέρα... I_icon_minitimeΔευ Νοε 30, 2009 12:21 am


ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΝΤΟΥΣ ΤΩΝ ΔΥΟ ΦΥΛΩΝ - ΣΥΛΛΕΚΤΙΚΟ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΕΠΙΚΑΙΡΟ!

Της γυναίκας

1. Γδύνεστε τοποθετώντας τα ρούχα σε διαφορετικά καλάθια (ασπρόρουχα, χρωματιστά).

2. Φορώντας μπουρνούζι κατευθύνεστε στο μπάνιο. Εάν καθοδόν συναντήσετε τον φίλο σας καλύπτετε βιαστικά τα ελάχιστα γυμνά χιλιοστά δέρματος με νευρικές κινήσεις και τρέχετε με μικρά σπαστικά βηματάκια στο μπάνιο.

3. Παρατηρείτε το είδωλό σας στον καθρέφτη και παραπονιόσαστε για το στομαχάκι που αποκτήσατε.

4. Μπαίνετε στο ντους.

5. Πλύσιμο σώματος διαλέγοντας με τη σειρά το πανάκι για το πρόσωπο, τα χεριά, τα πόδια, το φυσικό σπόγγο Καλύμνου και την ελαφρόπετρα Σαντορίνης.

6. Λούσιμο μαλλιών πρώτο, με σαμπουάν 7 σε 1 και 63 βιταμίνες.

7. Λούσιμο μαλλιών δεύτερο, με σαμπουάν 7 σε 1 και 63 βιταμίνες.

8. Μαλακτικό μαλλιών με βάση έλαια jojoba και αποξεραμένους όρχεις νορβηγικού κάστορα. Το αφήνετε τρία λεπτά να δράσει.

9. Στο διάστημα αυτό απλώνετε στο πρόσωπο μάσκα από χτυπητά αβγά και μούσμουλα. Το αφήνετε τρία λεπτά να δράσει.

10. Κατόπιν και αφού εν τω μεταξύ έχουν περάσει και τα τρία λεπτά του μαλακτικού ξεπλένετε το κεφάλι.

11. Ξύρισμα στα πόδια και στις μασχάλες. Μην ξεχνάτε την περιοχή γύρω από το μπικίνι. Αποφασίζετε όμως να την αποτριχώσετε με κερί.

12. Κατά την αφαίρεση του κεριού αμολάτε τσιρίδα η οποία αργότερα θα δικαιολογηθεί ως κραυγή αγανάκτησης για τις πιτσιλιές που εντοπίσατε και πάλι στη λεκάνη της τουαλέτας.

13. Βγαίνετε και αφού σφίξετε καλά τις βρύσες στεγνώνετε όλες τις υγρές επιφάνειες... Ακολουθεί ψεκασμός με ειδικά αντί-μυκητιακά και αντί-μουχλιακά σπρέι.

14. Στεγνώνετε το σώμα με πετσέτα η οποία έχει έκταση όσο ο κάμπος της Λάρισας.

15. Τυλίγετε το κεφάλι με δεύτερη πετσέτα σε στιλ Σεβάχ ο θαλασσινός.

16. Ψάχνετε με επιμονή κάθε σημείο του σώματος σας για σπυράκια Τα οποία εξολοθρεύονται πάραυτα με ειδικό τσιμπιδάκι για το σκοπό αυτό.

17. Φορώντας μπουρνούζι κατευθύνεστε στο δωμάτιο. Εάν καθοδόν συναντήσετε τον φίλο σας καλύπτετε βιαστικά τα ελάχιστα γυμνά χιλιοστά δέρματος με νευρικές κινήσεις και τρέχετε με μικρά σπαστικά βηματάκια στο δωμάτιο, ξοδεύοντας τις επόμενες δυο ώρες διαλέγοντας ποιό από τα φρεσκοπλυμενοσιδερωμένα ρούχα θα φορέσετε!




Του ανδρός

1. Αράζεις στο κρεβάτι και γδύνεσαι πετώντας τα ρούχα στο σωρό με τα υπόλοιπα.

2. Προχωράς όπως σε γέννησε η μάνα σου προς το μπάνιο.. Εάν καθοδόν συναντήσεις τη φίλη σου κορδώνεσαι επιδεικνύοντας περήφανα τον... Xoσέ.

3. Στο μπάνιο τώρα. Καμαρώνεις στον καθρέφτη την άπαιχτη κορμάρα σου και ρουφάς το σκεμπέ σου προσπαθώντας να διακρίνεις τους κοιλιακούς σου μυς. Δε διέκρινες κανέναν, μην πτοείσαι κάπου εκεί (στο βάθος) κρυμμένοι είναι. Καμαρώνεις τον Xoσέ, τον ξύνεις και μυρίζεις τελευταία φορά για σήμερα το μπρούσκο αντρικό σου άρωμα στα δάχτυλα με τα οποία ξυνόσουν.

4. Μπαίνεις στο ντους.

5. Δεν ψάχνεις για πανάκι (γιατί απλούστατα δεν έχεις από αυτό)

6. Πλένεις μούρη και μασχάλες.

7. Αμολάς δυνατή πορδή και χαίρεσαι με τα ηχητικά εφέ που δημιουργούνται μες στο μπάνιο.

8. Ακολουθεί πλύσιμο του Xoσέ, της γύρω περιοχής και του κώλου. Μην παραλείψεις να αφήσεις για σουβενίρ μερικές από τις τρίχες των σημείων αυτών πάνω στο σαπούνι.

9. Συνεχίζεις με λούσιμο του κεφαλιού με ένα οποιοδήποτε σαμπουάν.

10. Παραμερίζεις την κουρτίνα και κοιτιέσαι με τους αφρούς στο κεφάλι τον καθρέφτη.

11. Μην ξεχάσεις να κατουρήσεις.

12. Ξεπλένεσαι.

13. Βγαίνεις αγνοώντας την Μικρή Πρέσπα που έχει δημιουργηθεί. Επειδή δεν είχες τραβήξει εντελώς την κουρτίνα.

14. Καμαρώνεις στον καθρέφτη την άπαιχτη κορμάρα σου και ρουφάς το σκεμπέ σου προσπαθώντας να διακρίνεις τους κοιλιακούς σου μυς. Δε διέκρινες κανένα, μην πτοείσαι κάπου εκεί (στο βάθος) κρυμμένοι είναι. Καμαρώνεις τον Χοσέ.

15. Γρήγορο στέγνωμα και βγαίνουμε αφήνοντας τα φώτα ανοιχτά και την κουρτίνα να στραγγίζει στο πάτωμα αντί στην ντουζιέρα.

16. Με μια πετσέτα τυλιγμένη στη μέση προχωράς προς το δωμάτιο με αέρα αρχαίου ολυμπιονίκη. Εάν καθοδόν συναντήσεις τη φίλη σου ακολουθούν αποκαλυπτήρια σε συνδυασμό με διάφορες ατάκες π.χ. Πες μου μωρό μου τη γνώμη σου για το εκκρεμές του Φουκώ.... λάμπει το θηρίο... κ.τ.λ.

17. Στο δωμάτιο πετάμε την πετσέτα στο κρεβάτι ή σε καρέκλα και ντυνόμαστε σε διάστημα δυο λεπτών φορώντας τα ρούχα που φορούσαμε και πριν συμπεριλαμβανόμενου και του σώβρακου αφού ελέγξουμε πρώτα εάν έχει εσωτερικά ίχνος από φρενάρισμα. Δεν είμαστε δα και τίποτα σιχαμένοι!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Mantis
Admin
Admin
Mantis


Αριθμός μηνυμάτων : 278
Ημερομηνία εγγραφής : 24/11/2009
Ηλικία : 46
Τόπος : Athens...by night...

Λίγο γέλιο την ημέρα τον γιατρό κάνει πέρα... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λίγο γέλιο την ημέρα τον γιατρό κάνει πέρα...   Λίγο γέλιο την ημέρα τον γιατρό κάνει πέρα... I_icon_minitimeΔευ Νοε 30, 2009 12:34 am


Ο Ιταλός της παρέας:
-Χθες βράδυ όταν κάναμε έρωτα με τη γυναίκα μου, της έτριψα το κορμί με αρωματικό λάδι πρώτα. Μετά κάναμε παθιασμένο σεξ! Φώναζε για πέντε λεπτά όταν τελείωνε...
-Εμείς, όταν κάναμε έρωτα, είπε ο Γάλλος, έτριψα το κορμί της ολόκληρο με αρωματικό βούτυρο... Μετά κάναμε παθιασμένο σεξ κι όταν τελείωνε φώναζε για δεκαπέντε λεπτά...
Και ο Έλληνας της παρέας:
-Εμείς όταν κάναμε έρωτα χθες, άλειψα όλο της το κορμί με λιωμένη σοκολάτα... Μετά το τέλος του παθιασμένου σεξ μας, φώναζε για τρεις ώρες!!
Οι άλλοι δυο απόρησαν:
-Καλά, τι μπορεί να έκανες και φώναζε για τρεις ώρες;
-Σκούπισα τα χέρια μου στις κουρτίνες!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Mantis
Admin
Admin
Mantis


Αριθμός μηνυμάτων : 278
Ημερομηνία εγγραφής : 24/11/2009
Ηλικία : 46
Τόπος : Athens...by night...

Λίγο γέλιο την ημέρα τον γιατρό κάνει πέρα... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λίγο γέλιο την ημέρα τον γιατρό κάνει πέρα...   Λίγο γέλιο την ημέρα τον γιατρό κάνει πέρα... I_icon_minitimeΔευ Νοε 30, 2009 12:35 am


4 ναυαγοί ηλικίας 20, 30, 40 και 60 ετών βρίσκονται σε ένα νησί και σε απόσταση αναπνοής σε ένα άλλο νησί βρίσκονται 4 καταπληκτικά φωτομοντέλα.
Ο 20άρης λέει: - Γρήγορα να κολυμπήσουμε να πάμε απέναντι στα κορίτσια!
Ο 30άρης του απαντά: - Καλά μην βιάζεσαι και τόσο...
Ο 40άρης προτείνει: - Εγώ λέω να κατασκευάσουμε μία σχεδία
O 60άρης: - Για σταθείτε ωρέ παιδιά . Γιατί να τα κάνουμε όλα αυτά; Αφού και από εδώ βλέπουμε !!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Mantis
Admin
Admin
Mantis


Αριθμός μηνυμάτων : 278
Ημερομηνία εγγραφής : 24/11/2009
Ηλικία : 46
Τόπος : Athens...by night...

Λίγο γέλιο την ημέρα τον γιατρό κάνει πέρα... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λίγο γέλιο την ημέρα τον γιατρό κάνει πέρα...   Λίγο γέλιο την ημέρα τον γιατρό κάνει πέρα... I_icon_minitimeΔευ Νοε 30, 2009 12:36 am


Μπαίνει ένας τύπος φουριόζος στο σπίτι του...
- Γυναίκα, κερδίσαμε 10 εκατομμύρια ευρώ στο λαχείο!!!
Το ακούει η γυναίκα του, παθαίνει καρδιακή προσβολή και τέζα...
Τη βλέπει ο τύπος και λέει:
- Aμα σε θέλει η πουτάνα η τύχη!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Mantis
Admin
Admin
Mantis


Αριθμός μηνυμάτων : 278
Ημερομηνία εγγραφής : 24/11/2009
Ηλικία : 46
Τόπος : Athens...by night...

Λίγο γέλιο την ημέρα τον γιατρό κάνει πέρα... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λίγο γέλιο την ημέρα τον γιατρό κάνει πέρα...   Λίγο γέλιο την ημέρα τον γιατρό κάνει πέρα... I_icon_minitimeΔευ Νοε 30, 2009 12:37 am


Δύο φίλοι συζητούν:
- Αν είχες έξι σπίτια θα μου έδινες το ένα;
- Βέβαια...!!!
- Κι αν είχες έξι αυτοκίνητα θα μου έδινες το ένα;
- Ασφαλώς...!!!
- Κι αν είχες έξι πουκάμισα θα μου έδινες το ένα;
- Oχι...!!!
- Γιατί;
- Γιατί έξι πουκάμισα έχω..!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Mantis
Admin
Admin
Mantis


Αριθμός μηνυμάτων : 278
Ημερομηνία εγγραφής : 24/11/2009
Ηλικία : 46
Τόπος : Athens...by night...

Λίγο γέλιο την ημέρα τον γιατρό κάνει πέρα... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λίγο γέλιο την ημέρα τον γιατρό κάνει πέρα...   Λίγο γέλιο την ημέρα τον γιατρό κάνει πέρα... I_icon_minitimeΔευ Νοε 30, 2009 12:38 am


Μετά την ερωτική πράξη, ο σύζυγος ρωτάει την γυναίκα του:
- Σ' άρεσε αγάπη μου;
- Σαν ταινία του Αγγελόπουλου ήταν, απαντάει εκείνη.
- Δηλαδή; Ξαναρωτά εκείνος. Εννοείς ότι είχε μεγάλη διάρκεια και πάω για χρυσό φοίνικα;
- Οχι, του λέει, εννοώ ότι δεν κατάλαβα τίποτα!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Mantis
Admin
Admin
Mantis


Αριθμός μηνυμάτων : 278
Ημερομηνία εγγραφής : 24/11/2009
Ηλικία : 46
Τόπος : Athens...by night...

Λίγο γέλιο την ημέρα τον γιατρό κάνει πέρα... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λίγο γέλιο την ημέρα τον γιατρό κάνει πέρα...   Λίγο γέλιο την ημέρα τον γιατρό κάνει πέρα... I_icon_minitimeΔευ Νοε 30, 2009 12:39 am


Ερωτεύτηκα τον άντρα μου γιατί ήταν σιωπηλός και δυνατός!
Αργότερα κατάλαβα ότι δεν μπορούσε να μιλάει και να ρουφάει την κοιλιά του ταυτόχρονα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Mantis
Admin
Admin
Mantis


Αριθμός μηνυμάτων : 278
Ημερομηνία εγγραφής : 24/11/2009
Ηλικία : 46
Τόπος : Athens...by night...

Λίγο γέλιο την ημέρα τον γιατρό κάνει πέρα... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λίγο γέλιο την ημέρα τον γιατρό κάνει πέρα...   Λίγο γέλιο την ημέρα τον γιατρό κάνει πέρα... I_icon_minitimeΔευ Νοε 30, 2009 12:48 am


ΠΩΣ ΝΑ ΣΤΡΑΤΟΛΟΓΗΣΕΤΕ ΤΟ ΣΩΣΤΟ ΑΤΟΜΟ ΓΙΑ ΤΗ ΣΩΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ


Τοποθετείστε περίπου 100 τούβλα με κάποια συγκεκριμένη σειρά σ' ένα κλειστό δωμάτιο με παράθυρο που να είναι ανοιχτό. Μετά στείλτε 2 με 3 υποψήφιους στο δωμάτιο και κλείστε τη πόρτα.

Αφήστε τους μόνους, γυρίστε μετά από 6 ώρες και αναλύστε την κατάσταση:

Εάν μετράνε τα τούβλα, βάλτε τους στο λογιστήριο.

Εάν τα ξαναμετράνε, βάλτε τους στον εσωτερικό έλεγχο.

Εάν τα έχουν κάνει όλα τελείως χάλια, βάλτε τους στο μηχανολογικό.

Εάν κανονίζουν να βάλουν τα τούβλα με κάποια περίεργη σειρά, βάλτε τους στον σχεδιασμό.

Εάν πετάνε τα τούβλα ο ένας στον άλλον, βάλτε τους στο επιχειρησιακό κομμάτι.

Εάν κοιμούνται, βάλτε τους στην ασφάλεια.

Εάν έσπασαν τα τούβλα σε κομμάτια, βάλτε τους στη μηχανογράφηση.

Εάν κάθονται και δεν κάνουν τίποτα, βάλτε τους στη διαχείριση ανθρωπίνων πόρων - προσωπικό.

Εάν λένε ότι έχουν δοκιμάσει διάφορους συνδυασμούς, αλλά δεν έχει μετακινηθεί ούτε ένα τούβλο, βάλτε τους στις πωλήσεις.

Εάν έχουν ήδη φύγει, βάλτε τους στο μάρκετινγκ.

Εάν κοιτάνε έξω από το παράθυρο, βάλτε τους στο στρατηγικό-μακρόπνοο σχεδιασμό.

Και τέλος, εάν μιλάνε μεταξύ τους και δεν έχουν κουνήσει ούτε ένα τούβλο, δώστε τους συγχαρητήρια και βάλτε τους στα υψηλότερα διευθυντικά κλιμάκια.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Mantis
Admin
Admin
Mantis


Αριθμός μηνυμάτων : 278
Ημερομηνία εγγραφής : 24/11/2009
Ηλικία : 46
Τόπος : Athens...by night...

Λίγο γέλιο την ημέρα τον γιατρό κάνει πέρα... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λίγο γέλιο την ημέρα τον γιατρό κάνει πέρα...   Λίγο γέλιο την ημέρα τον γιατρό κάνει πέρα... I_icon_minitimeΔευ Νοε 30, 2009 12:53 am


Η ερμηνεία της λέξης marketing


Είστε γυναίκα και βλέπετε έναν όμορφο τύπο σε ένα party.
Τον πλησιάζετε και του λέτε:
'Είμαι φανταστική στο κρεβάτι.'
Αυτό λέγεται άμεση πώληση.


Είστε σε ένα party με φίλες και βλέπετε έναν όμορφο τύπο.
Μία από τις φίλες σας τον πλησιάζει και του λέει:
'Είναι φανταστική στο κρεβάτι.'
Αυτό λέγεται διαφήμιση.


Βλέπετε έναν όμορφο τύπο σε ένα party.
Τον πλησιάζετε και παίρνετε τον αριθμό του τηλεφώνου του.
Την επόμενη ημέρα τον καλείτε και του λέτε:
'Γεια, είμαι φανταστική στο κρεβάτι.'
Αυτό λέγεται telemarketing.


Βλέπετε έναν τύπο σε ένα party, ισιώνετε το φόρεμά σας, τον πλησιάζετε
και τον κερνάτε ένα ποτό.
Λέτε, 'επιτρέπεται;' και ισιώνετε τη γραβάτα του, πιέζοντας το στήθος
σας ελαφριά πάνω στο μπάτσο του, και του λέτε:
'Παρεμπιπτόντως είμαι φανταστική στο κρεβάτι.'
Αυτό λέγεται δημόσιες σχέσεις.


Είστε σε ένα party και βλέπετε έναν όμορφο τύπο.
Σας πλησιάζει και λέει:
'Ακούω ότι είστε φανταστική στο κρεβάτι.'
Αυτό ονομάζεται αναγνωρισιμότητα του προϊόντος.


Είστε σε ένα party και βλέπετε έναν όμορφο τύπο.
Σας γουστάρει, αλλά τον πείθετε να πάει σπίτι με τη φίλη σας.
Αυτό ονομάζεται δίκτυο πωλήσεων.
Η φίλη σας δεν μπορεί να τον ικανοποιήσει και έτσι σας τηλεφωνεί.
Αυτό ονομάζεται τεχνική υποστήριξη.


Είστε στο δρόμο πηγαίνοντας σ' ένα party όταν συνειδητοποιείτε ότι θα
μπορούσε να υπάρχουν πολλοί ωραίοι τύποι στα σπίτια που περνάτε.
'Είμαι φανταστική στο κρεβάτι'
Αυτό ονομάζεται spam.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Mantis
Admin
Admin
Mantis


Αριθμός μηνυμάτων : 278
Ημερομηνία εγγραφής : 24/11/2009
Ηλικία : 46
Τόπος : Athens...by night...

Λίγο γέλιο την ημέρα τον γιατρό κάνει πέρα... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λίγο γέλιο την ημέρα τον γιατρό κάνει πέρα...   Λίγο γέλιο την ημέρα τον γιατρό κάνει πέρα... I_icon_minitimeΔευ Νοε 30, 2009 1:03 am


Η ακόλουθη είναι μια πραγματική (?)ιστορία από την υπηρεσία τεχνικής εξυπηρέτησης πελατών της εταιρείας Word Perfect (ηλεκτρονικοί υπολογιστές).

Είναι αυτονόητο ότι ο υπάλληλος απολύθηκε, παρ' όλα αυτά ο ίδιος έχει κάνει αγωγή για αναίτια απόλυση.

Ο διάλογος προέρχεται από τη μαγνητοφώνηση που οδήγησε στην απόλυση:

Διαβάστε τον διάλογο:

- "Τεχνική εξυπηρέτηση Word Perfect, πως μπορώ να σας βοηθήσω";

- "Ναι, ξέρετε, έχω πρόβλημα με το Word Perfect."

- "Τι είδους πρόβλημα;"

- "Να, καθώς δακτυλογραφούσα, ξαφνικά όλες οι λέξεις χάθηκαν."

- "Χάθηκαν;"

- "Εξαφανίστηκαν."

- "Μμμ. Τι σας δείχνει η οθόνη τώρα;;;;"

- "Τίποτα."

- "Τίποτα;;;;"

- "Είναι κενή. Δεν δέχεται οτιδήποτε και να γράψω."

- "Είστε ακόμα μέσα στο...

Word Perfect ή έχετε βγει;"

- "Πως μπορώ να το καταλάβω;"

- "Βλέπετε το σήμα C: στην οθόνη;" (Ελεύθερη μετάφραση του "Can you see the C: prompt on the screen?")

- "Τι σημασία έχει η οθόνη;"

- "Ξεχάστε το. Μπορείτε να κινήσετε τον δρομέα (cursor) στην οθόνη;"

- "Δεν υπάρχει δρομέας. Σας είπα, δεν δέχεται οτιδήποτε και να γράψω!"

- "Έχει ένδειξη λειτουργίας το μόνιτορ σας;"

- "Τι είναι μόνιτορ;"

- "Είναι το πράγμα με την οθόνη που μοιάζει με τηλεόραση. Μήπως έχει ένα μικρό λαμπάκι που σας λέει πότε είναι αναμμένο;"

- "Δεν ξέρω."

- "Τότε κοιτάξτε πίσω από το μόνιτορ και βρείτε από που βγαίνει το καλώδιο.

- "Μπορείτε να το δείτε;"

- "Ναι, νομίζω."

- "Ωραία. Ακολουθήστε το καλώδιο μέχρι το φις και πέστε μου αν είναι συνδεδεμένο στην πρίζα."

- "...Ναι, είναι."

- "Όταν κοιτούσατε πίσω από το μόνιτορ, προσέξατε αν έβγαιναν δύο καλώδια και όχι μόνο ένα;"

- "Όχι."

- "Τέλος πάντων, βγαίνουν. Θα ήθελα να κοιτάξετε και να βρείτε το άλλο καλώδιο."

- "Εντάξει, το βρήκα."

- "Ακολουθήστε το και πέστε μου αν είναι καλά συνδεδεμένο στο πίσω μέρος του υπολογιστή σας."

- "Δεν μπορώ να φτάσω εκεί."

- "Καλά. Τουλάχιστον μπορείτε απλώς να δείτε αν είναι;"

- "Όχι."

- "Ακόμα κι αν πατήσετε πάνω σε κάτι και τεντωθείτε λίγο;"

- "Δεν μπορώ να δω, όχι γιατί δεν φτάνω, αλλά γιατί είναι σκοτάδι."

- "Σκοτάδι;"

- "Ναι. Το φως του γραφείου είναι σβηστό και το μόνο φως που έχω έρχεται από το παράθυρο."

- "Τότε ανάψτε το φως."

- "Δεν μπορώ."

- "Γιατί όχι;"

- "Γιατί υπάρχει διακοπή ρεύματος."

- "Διακοπή... Διακοπή ρεύματος;

- "Αχά! Λοιπόν, το βρήκαμε. Έχετε ακόμα τα κουτιά, τα βιβλία, και τα υπόλοιπα υλικά συσκευασίας του υπολογιστή σας;"

- "Βέβαια, τα κρατάω στην ντουλάπα."

- "Ωραία. Φέρτε τα, αποσυνδέστε το σύστημα σας και συσκευάστε το όπως ήταν όταν το πήρατε. Μετά επιστρέψτε το στο κατάστημα απ' όπου το πήρατε."

- "Αλήθεια; Είναι τόσο σοβαρό;"

- "Δυστυχώς ναι."

- "Καλά, αφού είναι έτσι. Και τι θα τους πω;"

- "Πέστε τους ότι με την μ@λ@κί@ που σας δέρνει, δεν μπορείτε να έχετε υπολογιστή."
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Mantis
Admin
Admin
Mantis


Αριθμός μηνυμάτων : 278
Ημερομηνία εγγραφής : 24/11/2009
Ηλικία : 46
Τόπος : Athens...by night...

Λίγο γέλιο την ημέρα τον γιατρό κάνει πέρα... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λίγο γέλιο την ημέρα τον γιατρό κάνει πέρα...   Λίγο γέλιο την ημέρα τον γιατρό κάνει πέρα... I_icon_minitimeΔευ Νοε 30, 2009 1:08 am


Ήταν ένα πολύ ωραίο ζευγάρι. Η γυναίκα γύρω στα 32, όμορφη, ψηλή πραγματική καλλονή. Κι ο άντρας πολύ εμφανίσιμος, γύρω στα 37. Το ζευγάρι έπαιζε γκολφ σε μια περιοχή με πολύ ακριβά σπίτια. Κατά λάθος ρίχνει η γυναίκα μια στην μπάλα και σπάει την πολύ ακριβή τζαμαρία μιας βίλας.

Το ζευγάρι μπαίνει μέσα για να ζητήσει συγνώμη. Μέσα στο σπίτι βλέπει ένα περίεργο τύπο, μαυριδερό με ανατολίτικα χαρακτηριστικά και ντύσιμο.
Λίγο πιο κει ήταν ένα παλιό περσικό βάζο σπασμένο.
- Χίλια συγνώμη, λέει το ζευγάρι. Θα θέλαμε να σας αποζημιώσου με για το τζάμι και το βάζο που σπάσαμε.
- Κάθε άλλο, λέει με ενθουσιασμό ο περίεργος οικοδεσπότης. Δεν είμαι άνθρωπος. Είμαι τζίνι. Ήμουν 2000 χρόνια φυλακισμένος στο βάζο που σπάσατε. Και για να σας δείξω την ευγνωμοσύνη μου που με ελευθερώσατε θα σας δώσω υγεία και θα πραγματοποιήσω και από μια ευχή στον καθένα σας.

Ο άντρας το σκέφτεται και ζητάει να έχει εισόδημα 30 εκατομμύρια το μήνα.
- Αυτό είναι εύκολο, λέει το τζίνι. Μουρμουρίζει κάτι περίεργες λέξεις και τσουπ η ευχή εκπληρώνεται. Κάθε μήνα θα έχεις 30 εκατομμύρια στον τραπεζικό σου λογαριασμό, λέει το τζίνι στον άντρα.

Έρχεται η σειρά της γυναίκας. Το σκέφτεται και ζητάει μια βίλα σε κάθε πόλη της γης. Το τζίνι βρήκε και αυτή την ευχή εύκολη. Μουρμούρισε πάλι κάτι λόγια και της λέει:
- Και η δική σου ευχή εκπληρώθηκε. Έχεις από μια υπερπολυτελή βίλα σε κάθε πόλη της γης.

Το ζευγάρι ευχαρίστησε και έκανε να φύγει.
- Μια στιγμή, είπε το τζίνι. Θα ήθελα να σας ζητήσω και εγώ μια χάρη. Έχω να κάνω έρωτα με γυναίκα 2000 χρόνια.
Θα ήθελα, φίλε, να πάω με τη γυναίκα σου. Αν θέλετε και οι 2 φυσικά, είπε με ψιλοαυστηρό ύφος. Το ζευγάρι έκανε μια μίνι σύσκεψη.
- «Έχουμε την υγεία μας έχουμε και πλούτη. Μπροστά σε αυτά τι πειράζει να του κάνουμε τη χάρη;»
«Άσε που διαφορετικά μπορεί να αγριέψει και να χάσουμε ότι μας έδωσε. Η αγάπη μας δεν έχει να φοβηθεί τίποτε. Μετά θα ζήσουμε για πάντα ευτυχισμένοι», συμφώνησαν και οι δύο.

Η γυναίκα μπήκε στο δωμάτιο με το τζίνι. Βγάλανε τα μάτια τους. Όλο το κάμα σούτρα εφάρμοσαν.
Μετά από 2 ώρες αχαλίνωτου σεξ, άραξαν να κάνουν ένα τσιγάρο. Το τζίνι λοιπόν τη ρώτησε:
- Αλήθεια πόσο χρονών είστε εσύ και ο άντρας σου;
- 32 εγώ και 37 εκείνος, απάντησε η γυναίκα.
- Καλά και πιστεύετε ακόμα στα τζίνι..;!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Mantis
Admin
Admin
Mantis


Αριθμός μηνυμάτων : 278
Ημερομηνία εγγραφής : 24/11/2009
Ηλικία : 46
Τόπος : Athens...by night...

Λίγο γέλιο την ημέρα τον γιατρό κάνει πέρα... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λίγο γέλιο την ημέρα τον γιατρό κάνει πέρα...   Λίγο γέλιο την ημέρα τον γιατρό κάνει πέρα... I_icon_minitimeΔευ Νοε 30, 2009 1:10 am


.....Χθες το βράδυ, καθόμασταν με τη γυναίκα μου στο τραπέζι και όπως βλέπαμε τις βραδυνές είδησης για ένα θέμα ευθανασίας που έχει προκύψει πρόσφατα στην ιταλια με μία κοπέλα, και έτσι αρχίσαμε να μιλάμε για την ευθανασία.

Στο θέμα της επιλογής μεταξύ ζωής και θανάτου, της είπα:
" Μην μ' αφήσεις ποτέ να ζω σαν φυτό και σε αυτή την απαίσια κατάσταση, να εξαρτώμαι από μία μηχανή και να ταΐζομαι από το υγρό μιας μπουκάλας.

Εάν με δεις σε τέτοια κατάσταση, αποσύνδεσε άμεσα τα μηχανήματα που με κρατάνε στη ζωή".

Οπότε η γυναίκα μου σηκώθηκε από το τραπέζι, τράβηξε την πρίζα για την τηλεόραση, έσβησε τον υπολογιστή και πέταξε τη μπύρα μου.
Η μ@λ@κισμένη!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Mantis
Admin
Admin
Mantis


Αριθμός μηνυμάτων : 278
Ημερομηνία εγγραφής : 24/11/2009
Ηλικία : 46
Τόπος : Athens...by night...

Λίγο γέλιο την ημέρα τον γιατρό κάνει πέρα... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λίγο γέλιο την ημέρα τον γιατρό κάνει πέρα...   Λίγο γέλιο την ημέρα τον γιατρό κάνει πέρα... I_icon_minitimeΔευ Νοε 30, 2009 1:22 am


Η δασκάλα παρουσιάζει στους μαθητές ενός αμερικάνικου κολεγίου έναν καινούριο συμμαθητή τους, τον Ιάπωνα Σακίρο Σουζούκι. Το μάθημα αρχίζει με ερωτήσεις αμερικανικής ιστορίας.
«Για να δούμε» ,λέει η δασκάλα.
«Ποιός είπε: Δώστε μου ελευθερία ή δώστε μου θάνατο;».
Κανείς δεν σηκώνει το χέρι του εκτός από τον καινούριο.
«Ο Πάτρικ Χένρι ,το 1775 ,στη Φιλαδέλφεια», απαντά.
«Μπράβο, Σουζούκι. Και ποιός είπε: Κυβέρνηση του λαού από το λαό και για το λαό;», ξαναρωτά την τάξη η δασκάλα.
«Ο Αβραάμ Λίνκολν, το 1863, στο Γκέτισμπουργκ», απαντά και πάλι ο Σουζούκι.
Η δασκάλα κοιτάζει αυστηρά την τάξη και λέει:
«Ντροπή! Ο Γιαπωνέζος Σουζούκι ξέρει την αμερικανική ιστορία καλύτερα από σας!».
Τη σιωπή στην τάξη σπάει μια ψιλή φωνή από τα πίσω θρανία:
«Ρε, δεν πάτε να πηδηχτείτε όλοι ,μ@λ@κες Γιαπωνέζοι!».
«Ποιός το είπε αυτό;», φωνάζει η δασκάλα.
Ο Σουζούκι χωρίς να περιμένει λέει:
«Ο στρατηγός Μακ'Αρθουρ, το 1942, στη διώρυγα του Παναμά και ο Λι Ιακόκα, το 1982, στη γενική συνέλευση της Τζένεραλ Μότορς».
Η τάξη σιωπά.
«Θέλω να ξεράσω», ακούγεται μια ξεψυχισμένη φωνή.
«Ποιός το είπε αυτό;», ξαναρωτάει αυστηρά η δασκάλα.
Και ο Σουζούκι πετάγεται πάλι:
«Ο Τζορτζ Μπους ο πρώτος στον πρωθυπουργό Τανάκα, το 1991, κατά τη διάρκεια επίσημου δείπνου στο Τόκιο».
Ένας μαθητής σηκώνεται όρθιος και ξασπάει:
«Ρε, δεν μας παίρνεις καμιά πίπα;»
Και ο Σουζούκι ψύχραιμα:
«Μπιλ Κλίντον στη Μόνικα Λεβίνσκι, το 1997, στο οβάλ γραφείο του Λευκού Οίκου».
Δυο τρεις μαθητές ουρλιάζουν:
«Αϊ γ@μήσου, ρε μ@λ@κισμένο Σουζούκι».
Ατάραχος ο Γιαπωνέζος:
«Βαλεντίνο Ρόσι, Παγκόσμιο Πρωτάθλημα μοτοσικλέτας, Ράλι Νότιας Αφρικής, το 2002».
Κόλαση στην τάξη, οι μαθητές πετούν καρέκλες, η δασκάλα έχει λιποθυμήσει και ξαφνικά μπαίνει ο διευθυντής:
«Ε, μα την Παναγία, δεν έχω ξαναδεί τέτοιο μπουρδέλο».
Και στο βάθος ακούγεται πάλι η φωνή του Σουζούκι:
«Ο πρωθυπουργός της Ελλάδας Κώστας Καραμανλής, το 2004, στο πρώτο υπουργικό συμβούλιο της κυβέρνησης του!»

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Mantis
Admin
Admin
Mantis


Αριθμός μηνυμάτων : 278
Ημερομηνία εγγραφής : 24/11/2009
Ηλικία : 46
Τόπος : Athens...by night...

Λίγο γέλιο την ημέρα τον γιατρό κάνει πέρα... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λίγο γέλιο την ημέρα τον γιατρό κάνει πέρα...   Λίγο γέλιο την ημέρα τον γιατρό κάνει πέρα... I_icon_minitimeΣαβ Δεκ 05, 2009 3:55 am


ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΤΗΣ ΦΑΡΜΑΚΟΓΛΩΣΣΑΣ! - ΓΙΑ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΜΟΝΟ !


1.Πήγαινε με νεότερους άντρες. Έτσι κι αλλιώς, μένουν πάντα παιδιά !

2.Ποτέ δεν θα μπορέσεις να αλλάξεις έναν άντρα. Εκτός αν φοράει πάνες.

3.Τι θα κάνεις αν φύγει από το σπίτι? Κάνεις νόημα στον επόμενο να έρθει !

4. Ποτέ μην αφήσεις το μυαλό του να αναρωτιέται. Είναι πολύ μικρό και θα το χάσει.

5. Ο Μωυσής ταλαιπωρούσε τον λαό του Ισραήλ: επί 40 έτη κάνανε σουλάτσα στην έρημο.
Βλέπεις, ακόμα και τότε οι άντρες δεν ζητούσαν οδηγίες στο δρόμο.
Εξ'ου και 'Δεν ήξερες, δεν ρώταγες???'

6. Αν σε ρωτήσει ποια βιβλία προτιμάς, πες του βιβλιάρια καταθέσεων.

7. Για να του δείξεις ότι έχεις καταπληκτικό χιούμορ, δεν χρειάζεται να του λες ανέκδοτα. Απλά να γελάς με τα αστεία του !

8. Όλοι οι άνδρες είναι ίδιοι.
Απλώς έχουν άλλη φάτσα για να μην τους μπερδεύουμε.

9. Εργένης: Ένας άντρας που έχασε την ευκαιρία να κάνει μία γυναίκα δυστυχισμένη.

10. Ο Έρωτας είναι τυφλός, αλλά ο γάμος σου ανοίγει τα μάτια μία και καλή.

11. Αν ζητάς έναν σταθερό άντρα, ψάξε σε αναπηρική καρέκλα.

12. Αν ζητάς έναν σπιτόγατο, ψάξε στις φυλακές της περιοχής σου.

13. Αν ζητάς έναν μονογαμικό αλλά ευτυχισμένο άνδρα, ξεζούμισε τον.
Αν επιμένει στην άστατη ζωή, ευνούχισε τον. (Δεν φταίει ο καημένος είναι θέμα ανδρικής ορμόνης).

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
lilith
Νεόφυτος
Νεόφυτος



Αριθμός μηνυμάτων : 39
Ημερομηνία εγγραφής : 17/12/2009

Λίγο γέλιο την ημέρα τον γιατρό κάνει πέρα... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λίγο γέλιο την ημέρα τον γιατρό κάνει πέρα...   Λίγο γέλιο την ημέρα τον γιατρό κάνει πέρα... I_icon_minitimeΠεμ Δεκ 17, 2009 9:27 pm

mandis ειναι φοβερα!! cheers cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stranger
Νεόφυτος
Νεόφυτος
stranger


Αριθμός μηνυμάτων : 12
Ημερομηνία εγγραφής : 05/07/2010

Λίγο γέλιο την ημέρα τον γιατρό κάνει πέρα... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ......   Λίγο γέλιο την ημέρα τον γιατρό κάνει πέρα... I_icon_minitimeΤετ Ιουλ 21, 2010 8:19 pm

μπράβο Μάντις τέλεια αυτά που γράφεις.... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΚΑΛΙ
Μύστης * LUX *
ΚΑΛΙ


Αριθμός μηνυμάτων : 49
Ημερομηνία εγγραφής : 23/06/2011
Τόπος : Σεληνη

Λίγο γέλιο την ημέρα τον γιατρό κάνει πέρα... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Λίγο γέλιο την ημέρα τον γιατρό κάνει πέρα...   Λίγο γέλιο την ημέρα τον γιατρό κάνει πέρα... I_icon_minitimeΔευ Ιουλ 25, 2011 9:13 pm

καλα ε εχω λιωσει στο γελιο......
ολα τα λεφτα.. Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΚΑΛΙ
Μύστης * LUX *
ΚΑΛΙ


Αριθμός μηνυμάτων : 49
Ημερομηνία εγγραφής : 23/06/2011
Τόπος : Σεληνη

Λίγο γέλιο την ημέρα τον γιατρό κάνει πέρα... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ο γαιδαρος..   Λίγο γέλιο την ημέρα τον γιατρό κάνει πέρα... I_icon_minitimeΤρι Ιουλ 26, 2011 7:01 pm

μου ειπανε σημερα ενα ανεκδοτο ακομα γελαω.....

Μπαινει ενας γαιδαρος μεσα σε ενα φουρνο και λεει στο φουρναρη...
<θελω ενα κιλο ψωμι>
δινει ο φουρναρεις το ψωμι,και κανοντας τον σταυρο του λεει..
<ελα χριστος και παναγια γαιδαρος να ερθει στο φουρνο μου να μου μιλησει και να ζητησει ψωμι τι αλλο θα ακουσω σημερα?>
Μπαινει μετα μεσα ο γαιδαρος και του λεει..
<ρε φιλε δεν μου δινεις μια σακουλα γιατι ειμαι με το μηχανακι?>

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing





δεν ξερω εαν σας φανηκε αστειο..παντως μονο και μονο που σκεφτομαι το γαιδαρο με μηχανακι ξερενομαι στα γελια... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Λίγο γέλιο την ημέρα τον γιατρό κάνει πέρα...
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» ειμαι λιγο ανησυχη...

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
LUX :: Εργασία και...ΧΑΡΑ :: Σιγομουρμουρίζοντας όλη μέρα-
Μετάβαση σε: