LUX
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


Σε αναζήτηση του Φωτός
 
ΦόρουμΦόρουμ  ΑναζήτησηΑναζήτηση  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  

 

 kalws sas vrhka....

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
kedemel
Νεόφυτος
Νεόφυτος



Αριθμός μηνυμάτων : 1
Ημερομηνία εγγραφής : 30/03/2011

kalws sas vrhka.... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: kalws sas vrhka....   kalws sas vrhka.... I_icon_minitimeΤετ Μαρ 30, 2011 11:31 pm

Γεια σας κ απο μενα κ καλως σας βρηκα....
Ειμαι απο Θεσσαλονικη κ ειμαι 32 χρονων!!!Κ πολυ συνηδητοποιημενος θα ελεγα....δεν ηρθα εδω για να παιξω!!!

Θα ηθελα να λαβω γνωση κ να μυηθω στον αποκρυφισμο....παλαιοτερα ανηκα σε μια αλλη θρησκεια....(Μ.Ι) που σταματησα να την ακολουθω εδω κ 2 χρονια...οι γονεις μου συνεχιζουν να ειναι εγω ομως οχι!!!
Δεν θελω να πω περισσοτερα για μενα εκτος κ αν τα χρειαζεστε!!

Θα ηθελα παρα πολυ την βοηθεια σας να αποκαταστησω την πνευματικη μου κατασταση...να μου προτεινετε τι να διαβασω κ πως να μυηθω στον αποκρυφισμο!!!

Μπορειτε να μου προσφερετε αυτη τι γνωση???

Ποια ειναι αληθεια αυτη η γνωση??
Που μπορει καποιος να την βρει???
Με τι αντιτιμο???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Mantis
Admin
Admin
Mantis


Αριθμός μηνυμάτων : 278
Ημερομηνία εγγραφής : 24/11/2009
Ηλικία : 46
Τόπος : Athens...by night...

kalws sas vrhka.... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: kalws sas vrhka....   kalws sas vrhka.... I_icon_minitimeΚυρ Απρ 10, 2011 11:52 pm

Καλημέρα μας....

Καλώς μας ήλθες και όλα τα σχετικά...

Έχω απορίες... πολλές απορίες... τι είναι το Μ.Ι. στη παρένθεση?

Για ποιούς λόγους αποφάσισες να αλλάξεις θρησκεία? ήσουν ενεργό μέλος ή πατούσες αραιά και πού?

Πάμε στα πιο σοβαρά...

Τι ακριβώς ψάχνεις εσύ στον αποκρυφισμό?

Υπάρχουν πολλά τάγματα, οργανώσεις, σέχτες, δάσκαλοι, διδάσκαλοι, γκουρού κλπ κλπ κλπ... εσύ τι θέλεις?

Η γνώση και Η Γνώση... η αλήθεια και Η Αλήθεια... αυτά δεν μπορείς να τα ψωνίσεις από το σούπερ μάρκετ της γειτονίας σου... υπήρχαν και υπάρχουν μέσα σου και πρέπει να τα βρεις ξανά.

Αποφάσισε πρώτα με τι ακριβώς θέλεις να ασχοληθείς και μετά θα βρούμε τις κατευθύνσεις που μπορούμε να σου δώσουμε. Τι έχεις διαβάσει? τι σου αρέσει? τι ελκύει το πνεύμα σου?

Το αντίτιμο θα το βρεις εδώ και εδώ.


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
kalws sas vrhka....
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
LUX :: Χάρτα :: Ανακοινώσεις γενικού ενδιαφέροντος - Χώρος μελών-
Μετάβαση σε: